Öğr. Gör. Kudret Armağan Söyleyeceklerimiz Var’a Konuk Oldu

Simav Meslek Yüksekokulumuzda görev yapan ve Motivasyon Otobüsü projesinin yürütücüsü olan Öğr. Gör. Kudret Armağan, Afyonkarahisar’ın yerel televizyon kanalı olan Kanal 3’te yayımlanan Güngör Avcıoğlu’nun sunduğu Söyleyeceklerimiz Var programının konuğu oldu.

Öğr. Gör. Kudret Armağan, Kanal 3'te yayımlanan Söyleyeceklerimiz Var programının konuğu oldu.

Gazeteci Güngör Avcıoğlu tarafından sunulan programa katılan Öğr. Gör. Kudret Armağan, Avcıoğlu'nun projeye ilişkin sorularını yanıtladı.

Motivasyon Otobüsü projesini kendi öğrencilik yıllarından yola çıkarak kurduğunu ifade eden Öğr. Gör. Armağan, "Dezavantajlı gruplar olarak adlandırabileceğimiz 'özel kardeşlerimize' ve kırsal kesimde yaşana çocuklarımıza yönelik bu proje kapsamında bugüne kadar İstanbul, Ankara, İzmir, Kütahya, Erzincan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde eğitimler verdik" dedi.

Eğitimin içeriğine de değinen Armağan, "Öğrencilerimizi balonlarla karşılıyor, içlerine doldurdukları stresi patlatmalarını istiyoruz. İletişim çalışması yaparaki kendilerini özgüvenli bir şekilde tanıtmalarını sağlıyoruz. Bunun gibi çeşitli iletişim eğitimleri verip her eğitimden önce oyunlar oynuyoruz. Öğrencilerimizi eğitimin sonunda pamuk şekerlerle uğurluyoruz" şeklinde konuştu.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 11 Şubat 2020, Salı / 569 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi, Öğr. Gör. Kudret Armağan, Motivasyon Otobüsü, Kanal 3, Söyleyeceklerimiz Var,

Bu Kategorideki Diğer Haberler