DPÜ Akademisyenleri 15 Temmuz’u Analiz Edecek

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi tarafından düzenlenen ve tüm Kütahyalıların davetli olduğu 15 Temmuz Darbe Girişiminin Sosyopolitik Analizi başlıklı panel 11 Temmuz saat 15.00’te Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Beylerbeyi Salonu’nda düzenlenecek.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi akademisyenlerinin konuşmacı olacağı 15 Temmuz Darbe Girişiminin Sosyopolitik Analizi Paneli için tüm hazırlıklar tamamlandı.

11 Temmuz Perşembe günü saat 15.00’te Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Beylerbeyi Konferans Salonu'nun ev sahipliği yapacağı panel, başta Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman olmak üzere il protokol üyelerinin ve vatandaşların da katılımıyla gerçekleştirilecek.

Panelin moderatörlüğünü DPÜ İslami İlimler Fakültesi öğretim üyelerinden Doç. Dr. Ahmet Türkan üstlenecek.

Panelde Kütahya Dumlupınar Üniversitesinin alanında uzman dört akademisyeni de 15 Temmuz Darbe Girişiminin öncesinde ve sonrasında yaşananları farklı açılardan ele alacaklar.

Konuşmacılardan Prof. Dr. Hüsamettin İnaç '15 Temmuz ve FETÖ nün Uluslararası Algısı', Prof. Dr. Talip Karakaya '15 Temmuz Post Modern Darbe ve Milli Direniş', Dr. Öğr. Üyesi Ümit Aktı 'Dinden Doğan Grup Olarak Sır Cemiyeti FETÖ' , ve Dr. Öğr. Üyesi Selami Erdoğan da '15 Temmuz ve Türk Siyasal Hayatı' başlıklı konularda sunumlar yapacaklar.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklamada panele tüm vatandaşların davetli olduğu bildirildi.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 10 Temmuz 2019, Çarşamba / 1133 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi, 15 Temmuz Darbe Girişiminin Sosyopolitik Analizi, Panel ,

Bu Kategorideki Diğer Haberler