DPÜ’de Temel Kalite Çalışmaları Toplantısı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Kalite Koordinatörlüğü, kalite güvence sistemine ilişkin farkındalığı arttırmak amacıyla DPÜ temel kalite çalışmalarına ilişkin iç paydaş toplantısı gerçekleştirdi.

Kalite Koordinatörlüğümüz, DPÜ temel kalite çalışmalarına ilişkin iç paydaş toplantısı düzenledi.

DPÜ Kalite Komisyonu adına çalışmalarını yürüten DPÜ Kalite Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen toplantıya, Kalite Koordinatörü Doç. Dr. Özgür Saygın, koordinatör yardımcısı Doç. Dr. Filiz Yüksel, koordinatörlük personeli ile üniversitemiz bünyesindeki tüm akademik birimlerden ve bölümlerden 33 temsilci katıldı.

Toplantıda öncelikle, Doç. Dr. Özgür Saygın, DPÜ Kalite Koordinatörlüğü çalışmaları hakkında genel bir bilgilendirmede bulundu. Toplantıda, üniversitemizde kalite güvence sistemine ilişkin farkındalığın arttırılması için DPÜ kalite temel çalışmalarına ilişkin olarak Koordinatörlük tarafından hazırlanan doküman ve afiş çalışmalarına hakkında akademik birim ve bölüm temsilcilerine bilgilendirme yapıldı.

Toplantının fikir alışverişinin de yapıldığı soru-cevap bölümünde, katılımcılardan görüş ve beklentileri alındı. Doç. Dr. Saygın, katılımları ve değerli görüşleri için tüm katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 28 Kasım 2022, Pazartesi / 322 defa okundu.

Etiketler : dpü, kütahya, kütahya dumlupınar üniversitesi,

Bu Kategorideki Diğer Haberler