DPÜ Tarihinde İlk Kez Sürdürülebilirlik Raporu Hazırlandı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Kalite Koordinatörlüğünce kitaplaştırılan 4 çalışma Koordinatör Doç. Dr. Özgür Saygın tarafından Rektörümüz Prof. Dr. Kazım Uysal’a takdim edildi.

DPÜ Kalite Koordinatörlüğünce kitaplaştırılan 4 çalışma Rektörümüz Prof. Dr. Kazım Uysal’a takdim edildi.

Hazırlanan çalışmaları inceleyen ve Kalite Koordinatörlüğümüzce yapılan çalışmalardan memnuniyetini ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal'la yaptığı görüşmenin ardından açıklamalarda bulunan Kalite Koordinatörümüz Doç. Dr. Özgür Saygın "Üniversitemizin 30 yıllık tarihinde ilk kez Sürdürülebilirlik Raporu hazırlandı. Rapor Türkçe ve İngilizce olarak ayrı 2 kitap olarak basıldı. Sürdürülebilirlik Raporu ve Sustainability Report adlarını taşıyan iki rapor, 5 ana başlık ve yaklaşık 300 sayfadan oluşuyor. Ayrıca 2020 yılı Kurum İç Değerlendirme Raporu ve Uzaktan Eğitimde Kalite Güvencesi Raporu da ayrı ayrı olarak kitaplaştırıldı. Kurum İç Değerlendirme Raporu ise 5 ana başlık ve 873 sayfadan, Uzaktan Eğitimde Kalite Güvencesi Raporu ise 3 ana başlık ve 204 sayfadan oluşmakta" dedi.

Sabırla üretilen dört çalışmanın üniversitemizin arşivine kazandırıldığını ifade eden Doç. Dr. Saygın, sözlerini "Bu dört kitabın dışında iki eserin daha hazırlanma aşamasında. Eserlerin hazırlanmasında emeği geçen Kalite Koordinatörlüğü çalışanlarına teşekkür ediyorum" diyerek tamamladı.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 29 Eylül 2022, Perşembe / 680 defa okundu.

Etiketler : dpü, kütahya, kütahya dumlupınar üniversitesi,

Bu Kategorideki Diğer Haberler