Yeşilay’dan Rektörümüze Ziyaret

Yeşilay Kütahya Şubesi, 2021 yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi ile birlikte yürütmeyi planladığı projeler hakkında görüş alışverişinde bulunmak üzere Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal ile bir araya geldi.

Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal, Yeşilay Kütahya Şubesi Başkanı Nuri Çetin ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede Başkan Nuri Çetin'e, DPÜ Eğitim Fakültesi Dekanımız ve Genç Yeşilay Topluluğu Danışmanı Prof. Dr. İrfan Terzi, Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcımız ve Yeşilay Kütahya Şube Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal ile Yesilay Danışmanlık Merkezinde görev alan Sosyal Hizmet Uzmanları ve Psikologlar eşlik etti.

Görüşmede, birey ve bireylerin ailelerine tütün, alkol ve madde bağımlılıklarına karşı ücretsiz psikolojik ve sosyal yönden destek sağlayan Kütahya Yeşilay Danışmanlık Merkezi ile üniversitemiz arasındaki iş birliği ve ortak çalışmalar ile yeni projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Kâzım Uysal ise Yeşilay Kütahya Şubesinin üniversitemizdeki çalışmalarından memnun olduğunu söyleyerek 2021 yılında gerçekleştirilecek etkinlikler için de DPÜ'nün Yeşilay'a elinden gelen desteği vereceğini ifade etti.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 26 Ocak 2021, Salı / 593 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi, Prof. Dr. Kazım Uysal,

Bu Kategorideki Diğer Haberler