Pazarlar MYO’ya Sosyal Tesisler Yapımında Üçlü İş Birliği Protokolü

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Pazarlar Meslek Yüksekokulu yerleşke alanı içerisinde yer alan binanın 3. ve 4. katlarının kütüphane, çalışma ve dinlenme salonları olarak kullanılabilmesi için Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü, Pazarlar Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği ve Pazarlar Belediye Başkanlığı arasında üçlü protokol imzalandı.

Pazarlar Meslek Yüksekokulumuza bir sosyal tesis kazandırılması için yürütülen çalışmalar kapsamında üçlü protokol imzalandı.

Rektörlük makamında düzenlenen törene Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal, Pazarlar Kaymakamı Mehmet Soylu ve Pazarlar Belediye Başkanı Bilal Demirci, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Muammer Gavas, Genel Sekreter Vekilimiz Prof. Dr. Atilla Batur ve Pazarlar MYO Müdürümüz Prof. Dr. Semra Durmuş Acer katıldı.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Pazarlar Meslek Yüksekokulunun yerleşkesi içinde yer alan ve geçmişte emniyet müdürlüğü olarak kullanılan binanın 3. ve 4. katlarına kütüphane ile çalışma ve dinlenme salonlarının yapılması için gerekli iş bölümü, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü, Pazarlar Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği ve Pazarlar Belediye Başkanlığı arasında imzalanan ve kurumlar arasında iş birliğini öngören protokol ile resmiyete döküldü.

30 Haziran 2021'e kadar tamamlanması üzerinde anlaşılan inşaat sürecinde kurumların yükümlülüklerinin belirlendiği protokolde yapılan işlerin denetiminin Üniversitemizin Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığınca yürütülmesi de karara bağlandı.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 23 Aralık 2020, Çarşamba / 415 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi, Pazarlar Meslek Yüksekokulu,

Bu Kategorideki Diğer Haberler