Eğitim Fakültemizde Akademik Yükseltme Töreni

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Eğitim Fakültesinde görev yapan öğretim üyelerimiz için akademik yükseltme töreni gerçekleştirildi.

Eğitim Fakültemizde akademik yükseltme töreni düzenlendi.

Mavi Salon'da düzenlenen törene Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Muammer Gavas, Genel Sekreter Vekilimiz Prof. Dr. Atilla Batur ve Eğitim Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. İrfan Terzi ile öğretim üyelerimiz katıldı.

Prof. Dr. Kâzım Uysal, akademik kadroların bekletilmeden hak sahiplerine verilmesinin insani bir görev olduğunu belirterek akademik yükselmeye hak kazanan öğretim üyelerimizi kutladı.  Eğitim Fakültesi ile iftihar ettiklerini belirten Uysal, yapılan atamalarla fakültemizin daha da güçleneceğini ifade etti.

Törende, profesör unvanına yükselen Fakültemizin öğretim üyeleri Fulya Topcuoğlu Ünal, Özlem Doğan, Baykal Biçer, doçent unvanına yükselen öğretim üyesi Mustafa Menderes Alyörük, Dr. Öğr. Üyesi unvanına yükselen öğretim üyeleri Tijen Tülübaş ve Ahmet Uslu'ya cübbeleri Rektörümüz tarafından giydirildi ve öğretim üyelerimize günün anısına hediyeleri sunuldu.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 30 Kasım 2020, Pazartesi / 954 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi, Prof. Dr. Kazım Uysal,

Bu Kategorideki Diğer Haberler