GSF Öğrencimiz Gizem Barış’tan Anlamlı Başarı

Kütahya Belediyesinin 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında düzenlediği Sokak Hayvanları ve Evcil Hayvanlar konulu fotoğraf yarışmasında Görsel İletişim Tasarımı Bölümü 3. sınıf öğrencimiz Gizem Barış, “Han” isimli fotoğrafı ile üçüncü oldu.

Kütahya Belediyesinin 'Sokak Hayvanları ve Evcil Hayvanlar' konulu fotoğraf yarışmasında  öğrencimiz Gizem Barış, üçüncülüğe layık görüldü.

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü çerçevesinde, Kütahya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Sokak Hayvanları ve Evcil Hayvanlar' fotoğraf yarışmasında 393 fotoğraf arasından Erhan Başyiğit birinciliğe, Halim Cengiz ikinciliğe, öğrencimiz Gizem Barış ise üçüncülüğe layık görüldü. Aynı yarışmada teşvik ödülünün sahibi ise Ufuk Beyoğlu oldu.

Birincinin plaket ve 150 kilo kuru mama, ikincinin plaket ve 90 kilo kuru mama, üçüncünün plaket ve 60 kilo kuru mama ile teşvik ödülünün sahibinin plaket ve 30 kilo kuru mama kazandığı yarışmanın ödül töreni, Covid-19 salgın tedbirleri sebebiyle ileri bir tarihe ertelendi.

Güzel Sanatlar Fakültemizden yapılan açıklamada, Gizem Barış’a telefon ile ulaşan Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Levent Mercin, öğrencimize aldığı ödül vesilesi ile tebriklerini iletirken, fakültemizin başarılarına sunduğu katkıdan dolayı teşekkür ettiği ve elde edilen bu başarıda katkısı olan ve öğrencilerini teşvik eden öğretim elemanlarını da kutlayıp öğrencimizin başarılarının devamını dilediği bildirildi.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 06 Ekim 2020, Salı / 684 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, kütahya belediyesi,

Bu Kategorideki Diğer Haberler