Rektörümüzden Teknokent’e ve Güral’a Ziyaretler

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal, açılışı için çalışmaların hızla sürdüğü Dumlupınar Teknokent’i ve Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Meclis Başkanı Nafi Güral’ı ziyaret etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal, Dumlupınar Teknokent'e ve KUTSO Meclis Başkanı Nafi Güral'a ziyaretlerde bulundu.

Dumlupınar Teknokent'te son haftalarda hızlanan çalışmaları yerinde görmek isteyen Prof. Dr. Kâzım Uysal, burada Dumlupınar Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Ersan Öz ve Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Fatih Şen tarafından karşılandı.

Ziyarette devam eden çalışmalar hakkında Prof. Dr. Ersan Öz’den bilgiler alan ve Teknokent firmalarından bazılarını da ziyaret eden Uysal, “Ar-Ge ve proje çalışmalarıyla ülke ekonomisine hep birlikte katkıda bulunacağız. Teknokentimiz hızla yükselerek hakettiği noktaya gelecektir” diye konuştu. Uysal, ziyaret ettiği firmaların yetkililerinden de bu amaç için çok çalışacakları konusunda söz aldı.

UYSAL VE ÖZ'DEN GÜRAL'A ZİYARET

Prof. Dr. Uysal, teknokent ziyaretinin ardından Prof. Dr. Ersan Öz ile birlikte Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı ve NG Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral’a bir ziyarette bulundular.

Şehir, bölge ve ülke ekonomisinin yanında Dumlupınar Teknokent’in de konuşulduğu sohbette, teknokentle ilgili görüşlerini ifade eden Nafi Güral, eğitime yönelik her konuda üniversitemizin yanında olduğunu ifade ederek, Dumlupınar Teknokent konusunda da üniversitemize destek olacağını söyledi.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 28 Temmuz 2020, Salı / 901 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi, kutso, nafi güral, Teknokent , Prof. Dr. Kazım Uysal, Prof. Dr. Ersan Öz,

Bu Kategorideki Diğer Haberler