DPÜ Gediz MYO’da Görev Değişimi

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Gediz Meslek Yüksekokulu müdürlüğüne atanan Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kavasoğlu, düzenlenen törenle görevi teslim aldı.

DPÜ Gediz MYO müdürlük görevine Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kavasoğlu atandı.

Meslek Yüksekokulumuzun müdürlük makamında, Koronavirüs önlemleri kapsamında sınırlı sayıda personelin katıldığı ve sosyal mesafe kuralına uyularak gerçekleştirilen törende müdürlük görevini devralan Dr. Öğr. Üyesi Kavasoğlu, öncelikle kendisini Gediz Meslek Yüksekokulu Müdürü olarak görevlendiren Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal’a teşekkür ederek  görev değişimini bir bayrak yarışı olarak gördüğünü ve bu bayrağı daha ileri taşımanın temel bir görev olduğunu ifade etti.

Kavasoğlu, amaçlarının ülkemize ve milletimize hizmet etmek olduğunu ve bu amaç doğrultusunda tüm akademik ve idari personel ile birlikte çalışarak, kendilerine verilen bu görevi en güzel şekilde yerine getirmek için bütün güçleriyle çalışacaklarını belirtti. 

REKTÖRÜMÜZDEN KAVASOĞLU'NA TEBRİK MESAJI

Gediz MYO’daki görev değişimi ile ilgili olarak bir mesaj gönderen rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal, öncelikle Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kavasoğlu’na ve tüm personele başarı dileklerini iletti. Uysal, mesajında, son dönemlerde Gediz MYO’da açılan yeni bölümlere ve bu bölümlerde görevlendirilen çok sayıda akademik personele dikkat çekerek, kalite odaklı bir eğitim-öğretim ve akademik üretkenlik anlayışıyla çalışmanın aynı zamanda aziz milletimize karşı en önemli sorumlulukları olduğunu belirtti.

Halkla ve diğer paydaşlarla yakın bir iş birliği ve yüksek düzeyde iletişim anlayışıyla çalışmaların yürütülmesinin önemine vurgu yapan Rektörümüz, Gediz MYO’nun öncelikle Gediz’e ve tüm milletimize çok güzel hizmetler vereceğine inancının tam olduğunu belirtti.

Törenin sonunda, Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kavasoğlu, Öğr. Gör. Gökhan Dağılgan’a yaptığı hizmetler için plaket vererek teşekkür etti. Öğr. Gör.  Dağılgan da Kavasoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 26 Mart 2020, Perşembe / 659 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi, Gediz Meslek Yüksekokulu, Prof. Dr. Kazım Uysal, Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kavasoğlu,

Bu Kategorideki Diğer Haberler