Toyota Türkiye’den Tavşanlı MYO’ya Otomobil Bağışı

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A. Ş.’nin Tavşanlı Meslek Yüksekokulumuzun Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri bölümü bünyesinde yer alan Otomotiv Teknolojisi programı ve yeni açılan Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi programlarına eğitim amaçlı olarak kullanılmak üzere bağışladığı otomobil Meslek Yüksekokulumuza getirildi.

DPÜ Tavşanlı MYO, Toyota Türkiye'nin bağışladığı otomobili teslim aldı.

DPÜ Tavşanlı Yerleşkesi'nde düzenlenen törene MYO Müdürümüz Doç. Dr. Cengiz Duran, Müdür Yardımcılarımız Öğr. Gör. Mehmet Özkaya, Öğr. Gör. Deniz Kaptan, Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi M. Akif Kunt, Dr. Öğr. Üyesi Haluk Güneş, Yüksekokul Sekreteri Ali Ayaz ve Otomotiv Teknolojisi programında öğrenim gören öğrencilerimiz katıldı.

Törende bir konuşma yapan Müdür Doç. Dr. Cengiz Duran, söz konusu otomobilin Meslek Yüksekokulumuza kazandırılması yönündeki katkılarından dolayı Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Dr. Öğr. Üyesi M. Akif Kunt ve Dr. Öğr. Üyesi Haluk Güneş’e teşekkür etti.

Dr. Öğr. Üyesi Kunt ise konu ile ilgili olarak Doç. Dr. Duran’a teşekkür ederek bölümlerinde yer alan programların ders uygulamaları konusunda çok önemli bir eğitim aracına sahip olduklarını ve önümüzdeki eğitim öğretim yıllarında çok daha nitelikli teknik eleman yetiştireceklerini ifade etmiştir.

Tören sonunda, Müdürümüz Doç. Dr. Duran ve Müdür Yardımcımız Öğr. Gör. Özkaya tarafından Kunt ve Güneş’e Teşekkür Belgesi sunuldu.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 14 Mart 2020, Cumartesi / 350 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi, Tavşanlı MYO, Tavşanlı , Toyota Türkiye,

Bu Kategorideki Diğer Haberler