DPÜSEM’den Dev Bir Adım Daha

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (DPÜSEM) Müdürü Öğr. Gör. Bülent Gül, DPÜSEM’in bağımsız denetçiler tarafından sürekli eğitim programı için yetkilendirildiğini bildirdi.

DPÜSEM, sürekli eğitim programları için bağımsız denetçilerce yatkilendirildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapam DPÜSEM Müdürü Öğr. Gör. Bülent Gül, “Bağımsız denetçilerin 3 yıllık dönem içerisinde en az 60 kredi temel mesleki konulardan olmak üzere, toplam 120 kredi karşılığı eğitimi tamamlama zorunluluğu kapsamında yapılacak eğitimin gerçekleştirilebilmesi için; Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu ile yapılan görüşmeler sonucunda 6 Şubat 2020 tarihi itibari ile Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Bağımsız Denetçilerin Sürekli Eğitim Programı eğitimleri için yetkilendirildi” dedi.

"DPÜSEM HER ALANDA EĞİTİM HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR"

DPÜSEM’in üniversitenin dışarıya açılan bir penceresi olduğunu kaydeden Öğr. Gör. Bülent Gül, eğitimlerinin sadece üniversite öğrencilerimize değil, açılan eğitimlerle ilgili herkese açık olduğunu kaydederek şöyle konuştu:

DPÜSEM olarak uzman kadromuzla eğitimlerimizi başarıyla gerçekleştiriyoruz. T.C. Adalet Bakanlığı tarafından onaylı Bilirkişi Temel Eğitimimiz katılımcılar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. DPÜSEM ihtiyaç duyulabilen her alanda açtığı programlarla eğitim hizmetlerine devam ediyor.

Gül, DPÜSEM eğitimlerinden yararlanmak isteyenlerin, resmi ağ sayfasından ve sosyal medya hesaplarından bilgi alabilecekleri gibi, kendilerine telefonla da ulaşarak ve kayıtlarını çevrimiçi ortamda yaptırabileceklerini sözlerine ekledi.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 17 Şubat 2020, Pazartesi / 1073 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi, DPÜSEM,

Bu Kategorideki Diğer Haberler