Güzel Sanatlar Fakültemiz’den Tavşanlı’da Atölye Çalışması

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Levent Mercin, Öğr. Gör. Fatih Kara ve DPÜ TV’de kısmi zamanlı çalışan öğrenciler, 3. Ahmet Uluçay Sinema Günleri kapsamında Tavşanlı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde hem seminer hem de atölye çalışması gerçekleştirdi.

Güzel Sanatlar Fakültemiz, Tavşanlı'da seminer ve atölye çalışması gerçekleştirdi.

3. Ahmet Uluçay Sinema Günleri kapsamında yapılan ve Milli Eğitim Bakanlığı Temel Öğretim Genel Müdürü Dr. Cem Gençoğlu’nun da açılışında bulunduğu etkinliklere katılan Fakültemizin Dekanı Prof. Dr. Levent Mercin, Tavşanlı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesindeki katılımcılara bir seminer verdi. Seminerde Üniversitemizin ve fakültemizin tanıtım filmlerinin yanı sıra tematik filmlerin önce gösterimi ardından da çözümlemeleri yapıldı.

Prof. Dr. Mercin'in seminerinin ardından Öğr. Gör. Fatih Kara ve DPÜ TV'de çalışan öğrencilerimizin tarafından katılımcılara 'Realtime Greenbox Compositing' başlıklı atölye çalışması gerçekleştirdi.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 16 Ocak 2020, Perşembe / 404 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Tavşanlı , Ahmet Uluçay, Ahmet Uluçay Sinema Günleri,

Bu Kategorideki Diğer Haberler