DPÜ Dumlupınar MYO’un Açılması İçin Çalışmalar Sürüyor

Kütahya Dumlupınar Üniveritesi Dumlupınar Meslek Yüksekokulunun öğrenci kabul etmesi için Dumlupınar Kaymakamlığı, Dumlupınar Belediyesi ve Üniversitemizin Yapı İşleri Daire Başkanlığımızın katıldığı yer seçim çalışmaları ve maliyet konularının ele alındığı toplantı gerçekleştirildi.

Kütahya'nın Dumlupınar ilçesinde açılacak olan DPÜ Dumlupınar Meslek Yüksekokulu için yer seçim çalışmaları ve maliyet konularının ele alındığı toplantı gerçekleştirildi.

Dumlupınar Kaymakamlığında gerçekleşen toplantıya Dumlupınar Kaymakamı Abdulkerem Abbasoğlu, Dumlupınar Belediye Başkanı Şemsettin Akağaç ve Yapı İşleri Daire Başkanlığı mızın mimarlarından Ümmühan Solmaz ve beraberindeki teknik heyet katıldı.

Kaymakam Abbasoğlu, yaptığı açıklamada, ''Dumlupınar'ın tanıtımı, ekonomisi ve gelişmesi için, açılması oldukça önemli olan Dumlupınar Meslek Yüksekokulu için karar verilen mevcut belediye binasının projeleri incelenerek yaklaşık maliyet çalışmaları hakkında karşılıklı istişarelerde bulunuldu. Önümüzdeki dönemde ilçemizde Meslek Yüksekokulumuzun eğitim öğretim vermesini hedefliyoruz'' diye konuştu.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 12 Aralık 2019, Perşembe / 708 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi,

Bu Kategorideki Diğer Haberler