DPÜSEM Sertifika Programlarını Gediz MYO’da Tanıttı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Gediz Meslek Yüksekokulu, DPÜ Sürekli Eğitim Merkezi tarafından verilen sertifika eğitim programlarının tanıtımı etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi düzenlediği sertifika eğitim programları Gediz Meslek Yüksekokulumuzda tanıttı.

Meslek yüksekokulumuzun konferans salonunda düzenlenen tanıtıma konuşmacılar DPÜSEM Müdürü Öğr. Gör. A. Bülent Gül, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. İlker Vural, Gediz MYO'nun akademik ve idarip perseonelleri ile öğrencilerimiz katıldı.

Öğr. Gör. A. Bülent Gül, DPÜSEM'in akademik ve idari personellerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere herkes için iş ve yaşam hayatlarında işine yarayacak eğitimler düzenlediğini belirtti. Öğr. Gör. İlker Vural ise eğitimlerin ayrıntılarına ve içeriklerine ilişkin olarak katılımcıları bilgilendirdi.

Etkinliğin sonunda söz alan Gediz Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Gökhan Dağılgan sertifika programlarının öğrencilerin gelecekte işe giriş ve iş hayatlarında büyük katkı sunacağını belirterek konuşmacılar Öğr. Gör. Gül ve Öğr. Gör. Vural’a teşekkür etti.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 06 Aralık 2019, Cuma / 500 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi, Gediz Meslek Yüksekokulu, DPÜSEM,

Bu Kategorideki Diğer Haberler