Mustafa Çekiç ve Necmettin Koç’tan Rektörümüze Ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Mustafa Çekiç ve Kütahya İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç ile Rektörlük makamında bir araya geldi.

Kütahya İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç ve İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Mustafa Çekiç, Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Rektörlük makamında sohbet şeklinde gerçekleşen ziyarette, Prof. Dr. Kâzım Uysal'a Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Hasan Göçmez, Prof. Dr. Muammer Gavas ve Prof. Dr. Mustafa Aydın ile Genel Sekreter Vekilimiz Prof. Dr. Atilla Batur eşlik ettiler.

Görüşmede Emniyet Müdürü Koç ve İl Jandarma Komutanı Çekiç, günün anısına Rektörümüze Kütahya desenleriyle bezeli birer çini tabak sundular.

Görüşme sonunda Necmettin Koç ve Mustafa Çekiç, Prof. Dr. Uysal'a ve idarecilerimize görevlerinde ve çalışmalarında başarılar dilediler. Rektörümüz, rektör yardımcılarımız ve genel sekreter vekilimiz de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Koç ve Çekiç'e teşekkür ettiler.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 21 Kasım 2019, Perşembe / 820 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi, Prof. Dr. Kazım Uysal, Necmettin Koç, J. Kd. Alb. Mustafa Çekiç, Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü, Kütahya İl Jandarma Komutanlığı,

Bu Kategorideki Diğer Haberler