DPÜSEM Müdürü Gül’den Kütahya Protokolüne Ziyaretler

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Araştırma Merkezi (DPÜSEM) Müdürü Öğr. Gör. A. Bülent Gül, DPÜSEM ile ilgili bilgiler vermek ve faaliyetlerini anlatmak için Kütahay Valisi, KUTSO Başkanı ve Kütahya KOSGEB İl Müdürü ile bir araya geldi.

DPÜSEM Müdürü Öğr. Gör. A. Bülent Gül, merkezin etkinliklerini anlatmak amacıyla Kütahya protokolü üyelerine yönelik bir dizi görüşme gerçekleştirdi.

İlk ziyaretini Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman'a yapan Gül'e DPÜSEM Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Ataullah Ünal da eşlik etti. Gül ve Ünal Vali Toraman'a DPÜSEM ve etkinlikleri ile ilgili bilgiler sunduğu ziyarette Toraman, Gül ve Ünal'a Kütahya'ya ve eğitime katkı sağlayacak çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretler kapsamında Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Başkanı İsmet Özotraç ve KOSGEB Kütahya İl Müdürü Yaşar Yıldırım'ı da ziyaret eden Gül ve Ünal, DPÜSEM olarak yeni dönemde gerçekleştirmeyi planladıkları eğitimler ve projeler konusunda bilgiler sundu. Gül, görüşmede KOSGEB ile paydaş olarak iş birliği yapmak istediklerini de Yaşar Yıldırım'a aktardı.

Görüşmede KUTSO Başkanı İsmet Özotraç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek DPÜSEM'in katkı yapacak çalışmalarından yararlanabilecekleri belirtti. KOSGEB İl Müdürü Yıldırım da, müdürlük olarak girişimciliği artırıcı ve istihdama yönelik çalışmalar yaptıklarını belirterek, bu kapsamda gerekli iş birliği ve eğitim ihtiyaçlarında DPÜSEM ile birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını belirtti. 

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 18 Ekim 2019, Cuma / 455 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi, DPÜSEM,

Bu Kategorideki Diğer Haberler