Rektörümüzden Eskişehir’deki Üniversitelere Ziyaret

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak ve Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu’nu makamlarında ziyaret etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal, Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Teknik Üniversitesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi rektörlerini ziyaret etti.

Günün ilk ziyaretini Anadolu Üniversitesine gerçekleştiren Rektörümüz, Üniversitenin Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’yı ziyaret etti.

Rektörlük Ofisi'nde gerçekleşen ziyarette Prof. Dr. Kâzım Uysal, Prof. Dr. Çomaklı’ya minyatür bir tablo hediye etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Rektör Çomaklı da Rektör Uysal’a karşılıklı fikir alışverişi şeklinde geçen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

UYSAL'IN İKİNCİ DURAĞI ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Günün ikinci ziyaretini Eskişehir Teknik Üniversitesine yapan Prof. Dr. Kâzım Uysal, burada Rektör Prof. Dr. Tuncay Doğeroğlu ile bir araya geldi.

Rektörlük Ofisi'nde gerçekleşen toplantıda iki rektör de üniversiteleri arasındaki iş birliği olanaklarını görüştü ve üniversitelerinde yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Ziyaretin sonunda Uysal, Rektör Döğeroğlu'na minyatür bir tablo hediye etti. Doğeroğlu hediyeden ve ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Uysal'a teşekkürlerini sundu.

REKTÖR UYSAL REKTÖR ŞENOCAK İLE BULUŞTU

Prof. Dr. Kâzım Uysal, daha sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesini ziyaret ederek, Rektör Prof. Dr. Kemal Şenocak ile bir araya geldi.

Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede iki üniversite arasında iş birliği yapılabilecek konular görüşüldü.

Ziyaretin sonunda Prof. Dr. Uysal, Prof. Dr. Şenocak’a minyatür bir tablo ve Kütahya desenleriyle bezeli fincan takımı sundu. Şenocak, ziyaretlerinden ve hediyelerinden dolayı Uysal’a teşekkür etti.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 11 Ekim 2019, Cuma / 873 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi, anadolu üniversitesi, Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Prof. Dr. Kazım Uysal, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, ESOGÜ, Prof. Dr. Kemal Şenocak,

Bu Kategorideki Diğer Haberler