Rektörümüz Prof. Dr. Kazım Uysal’dan Dumlupınar’a Ziyaret

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Uysal, Dumlupınar’da, Meslek Yüksekokulu için yer tespiti çalışmalarına katıldı.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal, Dumlupınar ilçesine açılacak olan Meslek Yüksekokulu'nun yer tespiti amacıyla Dumlupınar ilçesine ziyarette bulundu.

Ziyarette Rektörümüz Uysal'a, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mustafa Aydın, Genel Sekreter Vekilimiz Doç. Dr. Atilla Batur ve Yapı İşleri Daire Başkanımız Başkanı Ali Tevfik Kurt eşlik etti.

Heyet, ilk olarak Dumlupınar Kaymakamı Abdulkerem Abbasoğlu'nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkanı Şemsettin Akağaç, AK Parti İlçe Başkanı Ali Bursa, İl Genel Meclis Üyesi Şaban Türk'de hazır bulundular. Dumlupınar Meslek Yüksekokulu için elverişli kamu binasının tespit edilmesi ve çalışmaların başlatılması konularının gündeme alındığı ziyaret, Uysal'ın Dumlupınar Kaymakamlığı şeref defterini imzalaması ile sona erdi.

Uysal, Kaymakam Abbasoğlu ve beraberindeki heyet, belediye başkanlığı binasında, belediye sosyal tesisleri ve önceki dönemlerde hükümet konağı olarak kullanılan binada incelemelerde bulundu.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 03 Ekim 2019, Perşembe / 805 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, Dumlupinar, dumlupinar üniversitesi, Prof. Dr. Kazım Uysal,

Bu Kategorideki Diğer Haberler