Dumlupınar İlçe Protokolünden Rektörümüze Ziyaret

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal, Dumlupınar Kaymakamı Abdulkerem Abbasoğlu ve Dumlupınar Belediye Başkanı Şemsettin Akağaç ile bir araya geldi.

Rektörümüz Prof. Dr. Kazım Uysal, Dumlupınar Kaymakamı Abdulkerem Abbasoğlu ve Belediye Başkanı Şemsettin Akağaç ile buluştu.

Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede Rektörümüze, DPÜ Dumlupınar Meslek Yüksekokulu Müdür Vekilimiz Prof. Dr. Kaan Manisa da eşlik etti.

Görüşmede önümüzdeki yıl öğrenci kabul etmesi için çalışmaların devam ettiği Dumlupınar Meslek Yüksekokulumuzun son durumu gündeme geldi. Prof. Dr. Kâzım Uysal ve Prof. Dr. Kaan Manisa, Dumlupınar MYO’nun şu anki durumunu ve gelecek dönemde hangi çalışmaların yapılacağını Kaymakam Abbasoğlu ve Belediye Başkanı Akağaç’la paylaştılar. Abbasoğlu ve Akağaç meslek yüksekokulunun en kısa sürede açılması için ilçenin tüm olanaklarını sunmaya hazır olduklarını ifade ettiler.

Görüşmenin sonunda Abbasoğlu ve Akağaç, Prof. Dr. Kâzım Uysal’a yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundular ve Dumlupınar'ın sembollerinden olan Şehit Baba-Oğul Anıtı'nın da yer da yer aldığı bir plaket sundular. Rektörümüz Abbasoğlu ve Akağaç’a iyi dileklerinden ve plaketten dolayı teşekkür ederek, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 20 Ağustos 2019, Salı / 1176 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, Dumlupinar, dumlupinar üniversitesi, abdulkerem abbasoğlu, şemsettin akağaç,

Bu Kategorideki Diğer Haberler