DPÜ KAMER II. Mezun İlişkileri Çalıştayı’nda

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Kariyer ve Mezun Merkezi (DPÜ KAMER), Fatih Sultan Mehmet Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve kariyer merkezlerinin yaşadığı sorunlar ve mezunlarla başarılı iletişim kurma yöntemlerinin tartışıldığı II. Mezun İlişkileri Çalıştayına katıldı.

DPÜ Kariyer ve Mezun Merkezi, İstanbul'daki Fatih Sultan Mehmet Üniversitesinde düzenlenen II. Mezun İlişkileri Çalıştayı'na katıldı.

DPÜ KAMER, II. Mezun İlişkileri Çalıştayı'nda kariyer merkezlerinin yaşadığı sorunlar, mezunlarla başarılı iletişim kurma yöntemlerinin tartışıldığı ve çözüm önerileri ile sonuçlanan toplantıda Öğr. Gör. H. Feyyaz Ebeoğlugil tarafından temsil edildi.

Çalıştay hakkında bilgiler paylaşan Kariyer ve Mezun Merkezi Koordinatörü Öğr. Gör. H. Feyyaz Ebeoğlugil; Son derece verimli geçen çalıştayın her yıl geleneksel olarak düzenlenmesi planlandığını ve sonuç raporlarının Yükseköğretim Kurulu Başkanlığına ve T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisine de ulaştırılacağını bildirdi.

Ayrıca tüm başlıklarıyla hazırlanacak olan çalıştay raporu, toplantıya katılım sağlayan yaklaşık 80 üniversiteye de gönderilecek.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 24 Haziran 2019, Pazartesi / 508 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, Dumlupinar, dumlupinar üniversitesi, DPÜ-KAMER, Feyyaz Ebeoğlugil,

Bu Kategorideki Diğer Haberler