Dumlupınar İlçesi Protokolünden Rektörümüze Ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. Remzi Gören, Dumlupınar Kaymakamı Abdulkerem Abbasoğlu, Dumlupınar Belediye Başkanı Şemsettin Akağaç ve İl Genel Meclis Üyesi Şaban Türk ile bir araya geldi.

Rektörümüz Prof. Dr. Remzi Gören, Dumlupınar Kaymakamı Abdulkerem Abbasoğlu, Dumlupınar Belediye Başkanlı Şemsettin Akağaç ve İl Genel Meclis Üyesi Şaban Türk'ü ağırladı.

Rektörlük makamında sohbet şeklinde gerçekleşen ve Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Murat Zengin'in de katıldığı ziyaretin sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Remzi Gören, Kaymakam Abdulkerem Abbasoğlu, Belediye Başkanı Şemsettin Akağaç ve İl Genel Meclis Üyesi Şaban Türk'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Abbasoğlu, Akağaç ve Türk de Rektörümüze iyi dilekleri için teşekkürlerini sundu ve çalışmalarında başarılar diledi. 

Ziyaretin sonunda Dumlupınar Kaymakamı Abdulkerem Abbasoğlu, Rektörümüz Prof. Dr. Remzi Gören'e Dumlupınar ilçesinin simgelerinden olan Şehit Baba Oğul Anıtı heykelini hediye etti.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 24 Nisan 2019, Çarşamba / 680 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi, Rektörümüz Prof. Dr. Remzi Gören, abdulkerem abbasoğlu, şemsettin akağaç,

Bu Kategorideki Diğer Haberler