DPÜ DİLMER’de Sertifika Heyecanı

DPÜ‘nün Yabancı Diller Öğretimi, Uygulama ve Araştırma Merkezinde Genel İngilizce kursları ile YDS ve YÖKDİL sınavlarına yönelik yürütülen sınav grubu kurslarının sertifika töreni gerçekleştirildi.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Yabancı Diller Öğretimi, Uygulama ve Araştırma Merkezinde sertifika heyecanı yaşandı.

2018- 2019 yılı güz döneminde A1, A2, B1, ve B2 seviyelerinde yürütülen Genel İngilizce kursları ile YDS ve YÖKDİL sınavlarına yönelik yürütülen sınav grubu kurslarının sertifika töreni DPÜ Yabancı Diller Yüksekokulu’nda gerçekleştirildi.

DPÜ DİLMER Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Mustafa Kemal Şen, törende yaptığı konuşmada 2018-2019 bahar döneminde açılacak olan İngilizce kursları hakkında ayrıntılı bilgileri aktardı.

BAHAR DÖNEMİ KURSLARINA YOĞUN İLGİ

Törende konuşan Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Yabancı Diller Öğretimi, Uygulama ve Araştırma Merkezi (DPÜ DİLMER) Müdürü Öğr. Gör. Mehmet Gökçe, DİLMER’in vizyonu ve misyonuyla birlikte hangi amaçlarla hayata geçirildiğinden ve gelecekteki projelerinden söz ederek şöyle konuştu:

Genel olarak öğrencilerden çok olumlu dönütlerin gelmesi ve Kütahya'da bu yönde bir ihtiyaca hizmet veren resmi bir kurumun varlığı DİLMER kurumsal kimliğinin yakın gelecekte daha da büyüyüp gelişeceğinin güçlü bir göstergesi. Bahar dönemi kurslarına şimdiden çok yoğun ilgi var. 

Gökçe ayrıca bahar döneminde açılacak olan kurslar hakkında ayrıntılı bilgi için başvuruda bulunmak isteyenlerin dilmer.dpu.edu.tr adresini ziyaret etmeleri gerektiğini de hatırlattı.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 28 Aralık 2018, Cuma / 4292 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, DPÜ DİLMER,

Bu Kategorideki Diğer Haberler