DPÜ - Yeşilay İş Birliği 2019’da da Devam Edecek

Yeşilay Kütahya Şubesi, 2019 yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde yürütmeyi planladığı projeler hakkında görüş alışverişinde bulunmak üzere Rektörümüz Prof. Dr. Remzi Gören‘le bir araya geldi.

Yeşilay Kütahya Şubesi Başkanı Nuri Çetin ve beraberindeki heyet, Rektörümüz Prof. Dr. Remzi Gören ile bir araya gelerek iki kurumun ortak projeleri üzerine görüş alışverişinde bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede Yeşilay Kütahya Şube Başkanı Nuri Çetin'e kurum personeli Nimet Demirci, DPÜ Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı ve Genç Yeşilay Topluluğu Danışmanı Prof. Dr. İrfan Terzi, DPÜ Genç Yeşilay Topluluğu Başkanı Eda Yıldır ve Yeşilay Gönüllüsü Derda Arı eşlik ettiler.

Görüşmede, Yeşilay'ın bu yıl Eğitim Fakültesi öğretim üyemiz Doç. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal'la birlikte yürüttüğü Benim Kulübüm Yeşilay Projesi'nin başarıyla tamamlandığını hatırlatan Şube Başkanı Nuri Çetin, "2019'da bazıları devam etmekte olan Akran Eğitimi, Okullarda Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi, Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi, Yeşilay Elçileri ve Yeşil Sahne gibi çok sayıda projeyi Prof. Dr. İrfan Terzi ve DPÜ Genç Yeşilay Topluluğu ile hayata geçireceğiz. Bu projeleri gerçekleştiriken Kütahya Dumlupınar Üniversitesiyle olan iş birliğimizi sürdümek istiyoruz" dedi.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Remzi Gören ise, Yeşilay Kütahya Şubesinin üniversitemizdeki çalışmalarından memnun olduğunu söyleyerek 2019'da gerçekleştirilecek etkinlikler için de DPÜ'nün Yeşilay'a elinden gelen desteği vereceğini ifade etti.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 21 Aralık 2018, Cuma / 1489 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, Yeşilay, Nuri Çetin, Genç Yeşilay Topluluğu, 2019,

Bu Kategorideki Diğer Haberler