Üniversitemiz Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu Öğrencileri Polise Minnet Gecesi Düzenledi

Üniversitemiz Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu öğrencileri, polis haftası nedeniyle MYO Osman Gazi Konferans Salonunda polise minnet gecesi düzenledi.

Üniversitemiz Hayme Ana Bilim Kültür ve Sanat Topluluğu tarafından organize edilen geceye Kaymakam Tufan B. Gilan, Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, ilçe protokolü ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, akademisyenler, Meslek Yüksekokulumuz öğrencileri ile ilçedeki lise öğrencileri ve öğretmenleri katıldı.

Kaymakam Tufan B. Gilan ve Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, Topluluk Başkanımız Emine Sunal polislerin fedakarca çalışarak insanların huzur ve emniyet içinde yaşamasını temin ettiklerini, kendilerine, vatan, millet uğruna canını veren şehit polislerimize, şehitlerimize her zaman minnettar olduklarını söylediler.

İlçe Emniyet Fatih Karabal'a da yaptığı konuşmada, geceyi düzenleyen öğrencilere, Üniversitemiz Hayme Ana Bilim Kültür ve Sanat Topluluğu ve Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne teşekkür ederek, duygularını dile getirdi. Polise minnet gecesinde Şehit kahraman polis Fetih Sekin için yazılmış bir mektup okundu. Okunan mektup dinleyicileri duygulandırdı. Meslek Yüksekokulu öğrencilerimiz tarafından hazırlanan polise minnet konulu video gösterimi de ilgiyle izlendi.

Program sonrası Kaymakam Tufan B. Gilan polisler adına emniyet amiri Fatih Karabal'a; Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcımız Öğr.Grv. İlker Vural, Dr. Öğr.Üyesi Filiz Yüksel tarafından polislere minnettarlık belgesi ve karanfil verildi. 

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 18 Nisan 2018, Çarşamba / 733 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu,

Bu Kategorideki Diğer Haberler