Üniversitemiz Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu İle Domaniç Belediyesi Arasında Protokol İmzalandı

Üniversitemiz Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu öğrencilerimizin staj dönemlerinde staj sorunu yaşamamaları, sorunsuz staj yapabilmeleri amacıyla Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulumuz ile Domaniç Belediyesi arasında protokol imzalandı.

İmzalanan protokol ile Domaniç Belediyesi staj için Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulumuz öğrencilerine kapılarını açtı. Domaniç Belediyesi ile yapılan protokol imza törenine, Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Öğr.Grv. A. Bülent Gül, Müdür Yardımcımız Öğr.Grv. İlker Vural ile  Belediye Başkanı Sahvet Ertürk katıldı.

Protokole imza atan Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulumuz ilçemiz için sosyo-ekonomik ve kültürel katkıları açısından çok önemli bir kurum. Burada öğrenim gören öğrenciler bizim aynı zamanda birer kültür elçimiz. Kültür elçisi öğrencilerimize imkanlarımız çerçevesinde destek olmaya çalışıyoruz. Öğrencilerimizin Belediyemizde staj yapmasından, onların eğitimine ve mesleki tecrübe kazanmasına yardımcı olmaktan onur duyacağız" dedi.

Domaniç Hayme Ana  Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Öğr.Grv. A. Bülent Gül'de Domaniç Belediyesinden her zaman destek gördüklerini belirterek, bu staj protokolüyle öğrencilerimizin geleceğe hazırlanmasında, mesleklerinde tecrübe kazanmasında Domaniç Belediyesiyle işbirliğinin yolu da açılmış oldu. Bu imzaladığımız ve başka kurum ve kuruluşlarla imzalayacağımız protokoller öğrencilerimize staj dönemlerinde kolaylıklar sağlayacağı gibi ciddi bir staj yapma imkanına kavuşmuş olacaklar. Mesleğe adım atmadan mesleki bir tecrübe kazanmış olacaklar. Her zaman desteklerini gördüğümüz Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk'e imzalanan bu protokolle öğrencilerimize sağlayacakları imkanlar için şimdiden teşekkürü bir borç biliriz" dedi.

            

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 10 Ocak 2018, Çarşamba / 2034 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu , Domaniç Beledeiyesi,

Bu Kategorideki Diğer Haberler