Emet Meslek Yüksekokulumuz Tarafından Çocuk Şenliği Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Emet Meslek Yüksekokulu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftası kapsamında Çocuk Şenliği gerçekleştirildi.

Emet Meslek Yüksekokulumuz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yeni nesillere büyük bir coşkuyla yaşatmak, onlara unutulmaz bir gün ve yüzlerinde hoş bir tebessüm bırakabilmek amacıyla Emet Meslek Yüksekokul Müdür Yardımcımız Öğr. Gör. Rıdvan Sezgin ve Çocuk Gelişimi Başkanı Öğr. Gör. Hikmet Derya Özyılmaz’ın koordinatörlüğünde Çocuk Gelişimi bölümü Öğrencileri ile Üç Eylül İlköğretim Okulu, Gazi Emet İlköğretim Okulu ve Gülten Dayıoğlu Anaokulunda bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.

Çocuklara balon dağıtımı ile başlayan etkinlikte, sandalye kapma ve balon patlatma oyunları başta olmak üzere çeşitli oyunlarla eğlendiren, Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri çocuklarla birlikte sınıfı süslediler ardından çocuklara yüz boyası yaptılar.

Drama, müzikal, dans ve sihirbazlık gösterilerini merak ve heyecanla izleyen çocuklar keyifli anlar yaşadı. Ardından çocuklara hediyeler verildi. Birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklerin yer aldığı çocuk şenliğinde, çocuklar farklı ve güzel bir gün geçirirken, üniversite öğrencileri ise tekrar çocukluk günlerini yaşama fırsatı buldu. Etkinlik hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 24 Nisan 2017, Pazartesi / 1577 defa okundu.

Etiketler : DPU, Emet Meslek Yüksekokulu,

Bu Kategorideki Diğer Haberler