Emet Meslek Yüksekokulumuzdan Taziye ve Destek Ziyaretleri

Üniversitemiz Emet Meslek Yüksekokulu İdaresi ve Bölüm Temsilcileri son dönemde yaşanan hain terör olayları nedeniyle Emet İlçe Emniyet Müdürlüğüne ve Emet İlçe Jandarma Komutanlığına taziye ziyaretinde bulundu.

Emet İlçe Emniyet Müdürü Mesut Keyfli  ve görevli polislerle görüşerek taziye dileklerini ileten Emet Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hasan Bircan, Müdür yardımcısı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Rıdvan Sezgin, Müdür Yardımcısı Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Uğur Saylan, Yüksekokul Sekreteri Ömer Büyük ve Bölüm Temsilcileri hain saldırıyı kınayarak şehitlere Allah'tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diledi.

Emet Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hasan Bircan, "Başımız sağolsun. Üniversite ve üniversite gençliği olarak her zaman arkanızdayız. Yanınızdayız. Destekçiniz. Allah böyle bir acı daha göstermesin. Polislik zor bir meslek. Herkesin canı, namusu, emniyeti sizin sorumluluğunuzda. Zor bir süreç içimiz kan ağlıyor. Mutlaka bunun hesabı sorulacaktır. Bunlar bizim birlik ve dirliğimizi bozamayacaklar. Daha çok kenetleniyoruz" dedi.

Emet İlçe Emniyet Müdürü Mesut Keyfli    ise Dumlupınar Üniversitesi Emet Meslek Yüksekokulu İdaresi ve Bölüm Temsilcilerinin gösterdikleri duyarlı davranışlarından dolayı tebrik etti. Ziyaret sırasında zaman zaman duygusal anlar da yaşandı. Emniyet Müdürü Aydoğdu, gerçekleştirdikleri anlamlı ziyaretten dolayı Dumlupınar Üniversitesi Emet Meslek Yüksekokulu İdaresi ve Bölüm Temsilcilerine teşekkür etti.

Emet Meslek Yüksekokulu İdaresi ve Bölüm Temsilcileri Jandarmaya başsağlığı ve geçmiş olsun dileğinde bulundular.

Emet İlçe Jandarma Bölük Komutanı Resul Murat Kılıçaslan ve görevli askerlerle görüşerek taziye dileklerini ileten Emet Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hasan Bircan, Müdür Yardımcısı, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Rıdvan Sezgin, Müdür Yardımcısı, Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölüm Başkanı Öğr. Gör.  Uğur Saylan,  Yüksekokul Sekreteri Ömer Büyük ve Bölüm Temsilcileri hain saldırıyı kınayarak  Kayseri’deki terör saldırısında yaralanan ve şehit olan askerler için başsağlığı ve ’geçmiş olsun’ dileğinde bulundular.

Emet Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hasan Bircan,  "Milli birlik ve beraberliğimizin hiçbir zaman bozulmadığını tarihin ta eski çağlarından bugüne kadar geldiğimiz tüm süreçlerde gördük. Bu tür olaylar Türk milletinin birlik ve beraberliğini bozmaz aksine perçinleştirir. Milletimizden eminimiz. Allah böyle şeyler bir daha yaşatmasın. Milli birlik ve bütünlüğümüzden taviz vermeden her türlü fedakârlığa her zaman hazırız" şeklinde konuştu.

Emet İlçe Jandarma Bölük Komutanı Resul Murat Kılıçaslan ise Dumlupınar Üniversitesi Emet Meslek Yüksekokulu İdaresi ve Bölüm Temsilcilerinin gösterdikleri duyarlı davranışlarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. 

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 21 Aralık 2016, Çarşamba / 1701 defa okundu.

Etiketler : DPU, Emet Meslek Yüksekokulu,

Bu Kategorideki Diğer Haberler