Gediz Meslek Yüksekokulu’nda 15 Temmuz Milli İrade Destanı Konulu Fotoğraf Sergisi Düzenlendi

Gediz Meslek Yüksekokulumuzda 15 Temmuz FETO terör örgütü darbe girişiminde yaşanan olayları ve kahramanlık destanını anlatan fotoğraf sergisi ve programı öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.

Gediz Meslek Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Hamdi Melih Saraoğlu bir konuşma yaparak,  konuşmasında, darbe girişiminin başarılı olması durumunda ortaya çıkacak sorunlardan, yaşanacak olaylardan öğrencilere bahsetti ve bu günün hiç bir zaman unutulmaması gerektiğini, öğrencilere kendi akıllarıyla hareket etmelerini, akıllarını hiçbir zaman kiraya vermemelerini ifade etti. Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmet Ali Saraoğlu’da öğrencilere Fetö terör örgütünün milletin dini duygularını istismar ederek bu duruma geldiğini hatırlatarak bu tür örgütlerin yönlendirmelerine karşı dikkatli olmak gerektiğini belirtti.

Öğretim Görevlisi Melahat Aydıner’in sunduğu ve okuduğu şiirle sona eren programın ardından protokol Anadolu Ajanstan  alınan 41 fotoğraftan oluşan, fotoğraf sergisini gezdi. Programa Gediz Kaymakamı Avni Kula, Gediz İlçe Garnizon Komutanı Jan. Yzb. Turgut Çıtak, Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu, Gediz Meslek Yüksekokulu ve Gediz Sağlık Hizmetleri MYO Müdürümüz Doç. Dr. Hamdi Melih Saraoğlu,  Gediz Emniyet Müdürü Haci Çağlar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aydın, mülki amirler, öğrenciler ve velileri katıldı.

 

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 04 Ekim 2016, Salı / 1299 defa okundu.

Etiketler : Gediz Meslek Yüksekokulu,

Bu Kategorideki Diğer Haberler