Diriliş Dizisi Kurumsal İletişim Müdürü Özçelik, Domaniç MYO‘yu Ziyaret Etti

Kayı Boyu Yörükleri Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği (KAYI-DER) tarafından Osmanlı‘nın kurulduğu topraklar olan Domaniç‘e davet edilen TRT‘nin beğeni ile izlenen dizisi Diriliş‘in Kurumsal İletişim Müdürü Hüseyin Özçelik, Kayı-Der Başkanı Yüksek Yeşilyaprak ile birlikte Domaniç Meslek Yüksekokulumuzu ziyaret etti.

Özçelik, Domaniç'in tarihi, kültürel yerlerini gezmek, görmek için Domaniç’e Kayı-Der'in davetlisi olarak geldiğini belirterek, Diriliş dizisine konu olan Osmanlı'nın kurulduğu topraklarda olmaktan memnun olduğunu, Diriliş dizisinin Domaniç'in tanımını da yaptığı ifade etti.

Özçelik, Dizi yapımcısı olarak; Kayı-Der ile bağlantılı olarak dernek ve okullarla ilgili projeleri ve desteklemeleri olduğunu sözlerine ekledi.

Diriliş dizisinin setinden getirdiği Kayı Boyu flamasını Domaniç MYO Müdürümüz Öğr. Grv. A.Bülent Gül'e hediye eden Özçelik, Domaniç'in yemyeşil bozulmamış doğasıyla çok güzel bir yer olduğunu söyledi.

Üniversitemiz ve Domaniç Meslek Yüksekokulumuz ile ilgili bilgiler veren Okul Müdürümüz Öğr. Grv. Bülent Gül, gönül arzu ederdi ki, Diriliş ekibini de Domaniç'te, okulumuzda konuk edelim. Diriliş dizisinin gençler ve öğrenciler tarafından beğeni ile izlediğini biliyoruz. Diriliş dizisi tarih şuuru veriyor, ekibinizi tebrik ederim, aynı zamanda Diriliş, Domaniç'in tanıtımı ile birlikte Domaniç'e ve okulumuza olan ilgiyi artıracaktır" dedi.

Özçelik, önümüzdeki dönem çekimlerinin başlamasından sonra Domaniç'i ve okulunuzu ziyaret edebiliriz, dedi.

Özçelik, Domaniç MYO ziyaretinin ardından MYO Müdürümüz Öğr. Grv. Bülent Gül, Müdür Yardımcılarımız Öğr. Grv. İlker Vural, Öğr. Grv. Okan Mete ve Kayı-Der Başkanı Yüksel Yeşilyaprak ile birlikte Hayme Ana türbesi ile bazı tarihi, kültürel yerleri ziyaret etti. 

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 01 Ağustos 2016, Pazartesi / 2349 defa okundu.

Etiketler : DPU, Domaniç MYO, Diriliş ,

Bu Kategorideki Diğer Haberler