Ilıca Harlek Termal Oteli Görkemli Bir Törenle Açıldı

Ilıca Harlek Termal Oteli Açılış Töreni’ne Kütahya Valisi Şerif Yılmaz, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Rektörümüz Prof. Dr. Remzi Gören, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Uğur, İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülnaz, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Ak Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, İşadamları Rıza Güral ile İsmet Güral, STK Temsilcileri, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Eskişehir, Bursa, Bilecik, Balıkesir, Afyon, Uşak, Ankara ve Konya’ya yakın Kütahya’nın sağlık turizminde yeni çekim merkezi Ilıca’da, Harlek Termal Oteli açılış töreni ile hizmete girdi. Türkiye’nin en önemli termal sularına sahip Kütahya’nın gözbebeği Ilıca; şehir merkezine 25 km mesafede, şehrin yorucu temposundan bunalan herkese kapılarını açıyor.

Ilıca Harlek Termal Oteli’nin açılışı ile yeraltı ve yer üstü zenginlikleriyle eşsiz bir şehir olan Kütahya’da öğrencilerimiz ve aileleri günlük hayatın yoğun temposundan uzaklaşıp stres atma fırsatı bulacak. Ilıcanın termal suyu sağladığı şifaların haricinde içilebilir su olması sebebiyle de diğer termal sulardan farklı. Kaynağından çıktığı şekliyle hiçbir soğutma işlemi gerektirmeksizin insan vücut sıcaklığına en yakın su olma özelliğinde. Ayrıca Ilıca sahip olduğu muhteşem doğası ve tertemiz havası ile zindelik kaynağıdır. 

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 01 Mart 2016, Salı / 3402 defa okundu.

Etiketler : DPU, Ilıca, Ilıca Harlek Termal Oteli ,

Bu Kategorideki Diğer Haberler