Emet MYO Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Hasan Bircan, Emet Sağlık Meslek Lisesi’nde Meslek Seçimi ve Üniversite Sonrası Kariyer Semineri Verdi.

Üniversiteye hazırlanan öğrencilerin hedeflerini belirlemeleri gerektiğini işaret eden Yüksekokul Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Hasan Bircan, “Hedefleriniz ve ideallerinizi gerçekleştirmek için üniversiteye giderek; ailenize ve topluma yararlı birer insan olmayı hedef edinin” dedi. Öğrencilerin zamanlarını çok iyi değerlendirmeleri gerektiğini kaydeden Yrd. Doç. Dr. Hasan Bircan, zamanı hedeflenen puan doğrultusunda çalışarak geçirmelerini öğütledi.

Yrd. Doç. Dr. Hasan Bircan, “Kendinizi tanıdığınızda hangi mesleklere daha yatkın olabileceğiniz konusunda  fikir edinebilirsiniz. Meslek seçimi ömür boyu yaşantılarınızı şekillendirecek ve sadece sizi değil; çocuklarınızın ve ailenizin hayatını etkileyecek bir seçimdir. Bu nedenle doğru seçimler yapmak çok önemlidir” şeklinde konuştu. Emet Sağlık Meslek Lisesi Yönetimi Soru-cevap bölümünün sonunda Emet Sağlık Meslek Lisesi Yönetimi Emet MYO Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Hasan Bircan’a teşekkürlerini ilettiler.

 

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 17 Aralık 2015, Perşembe / 1763 defa okundu.

Etiketler : Emet MYO,

Bu Kategorideki Diğer Haberler