Yrd. Dr. Fatih Sen’e ‘ODTÜ Prof. Mustafa N. Parlar Vakfi Arastirma Tesvik Ödülü’ Verildi.

Biyokimya Bölümü Ögretim Üyemiz Yrd. Doç. Dr. Fatih Sen, yaptigi basarili çalismalar nedeniyle ODTÜ Prof. Mustafa N. Parlar Vakfi Arastirma Tesvik Ödülü’ne layik görüldü.

Prof. Dr. Mustafa N. PARLAR Egitim ve Arastirma Vakfi tarafindan seçkin bilim adamlarinin ve uygulamacilarin, tüm bilim alanlarindaki arastirma ve uygulama çalismalari ile hizmetlerini degerlendirmek, yetkinliklerini belgeleyerek çalismalarina güç katmak ve yetismekte olan genç kusaklari özendirmek amaciyla verilen ülkemizin en prestijli ödüllerinden birisi olan “2014 yili Arastirma Tesvik Ödülü”, Biyokimya Bölümü Ögretim Üyemiz Yrd. Doç. Dr. Fatih Sen’e verildi. Yrd. Doç. Dr. Sen bu ödüle ‘Nanoteknoloji ve Biyoteknoloji’ alaninda yapmis oldugu çalismalarindan dolayi layik görüldü.          

Yrd. Doç. Dr. Fatih Sen’in yapmis oldugu çalismalarin bu sekilde ödüllendirilmesi Üniversitemiz açisindan büyük bir övünç kaynagi oldugunu söyledi.

 

Yarisma hakkinda ayrintili bilgi için: http://www.parlar.org.tr/

 

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 03 Aralık 2014, Çarşamba / 3871 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, Dumlupinar, Yrd. Doç. Dr. Fatih Sen, ODTÜ Prof. Mustafa N. Parlar Vakfi Arastirma Tesvik Ödülü, ODTÜ,

Bu Kategorideki Diğer Haberler