DPÜ’de NİGDEP Açılış Töreni

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, paydaşı olduğu Nitelikli İş Gücü Geliştirme ve Destekleme Projesi için düzenlenen açılış törenine ev sahipliği yaptı.

DPÜ'de Nitelikli İş Gücü Geliştirme ve Destekleme Projesi için açılış töreni düzenlendi.

Sürekli Eğitim Merkezimizin Fuaye Alanı'nda düzenlenen etkinliğe Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ayhan Kahraman, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat, İŞKUR Aktif İşgücü Hizmetleri Dairesi Başkanı Oğuz Düzgün, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Kutlu Eser, Çalışma ve İş Kurumu Kütahya İl Müdürü Erdoğan Şahin, eğitime katılan öğrencilerimiz ve medya temsilcileri katıldı.

Protokol üyeleri yaptıkları konuşmalarda düzenlenen mülakatlar sonucunda proje de yer almaya hak kazanan kursiyerlerimizi tebrik ettiler ve bu eğitimler sayesinde kursiyerlerin iş hayatına çok daha kolay biçimde atılacaklarına inandıklarını ifade ettiler. Prof. Dr. Ayhan Kahraman da Nitelikli İş Gücü Geliştirme ve Destekleme Projesi'nin amacı, paydaşları ve beklenen sonuçları açısından çok kıymetli bir ptoje olduğunu kaydederek Kütahya Dumlupınar Üniversitesinin bu gibi projelerin içinde yer almaya devam edeceğini söyledi.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri kursiyerlerimizin eğitimine katıldılar ve kendilerine yöneltilen sorulara yanıt verdiler.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 15 Mayıs 2024, Çarşamba / 212 defa okundu.

Etiketler : dpü, kütahya, kütahya dumlupınar üniversitesi,

Bu Kategorideki Diğer Haberler