Dumlupınar Titans Büyük Farkla Kazandı

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Korumalı Futbol 1. Ligi’nde mücadele eden takımımız Dumlupınar Titans, sezonun dördüncü maçında ESOGÜ Silverbacks’i 35-0 yenerek dördüncü maçında üçüncü galibiyetini aldı.

TÜSF Korumalı Futbol 1. Ligi'nde Dumlupınar Titans, ESOGÜ Silverbacks'i farkla yendi.

Kütahya 30 Ağustos Stadyumu’nda oynanan ve Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak'ın da  tribünden takip ettiği 1. Lig, D Grubu dördüncü maçında Üniversitemizin Korumalı Futbol Topluluğuna üye öğrencilerimizin yer aldığı Dumlupınar Titans takımımız, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi temsilcisi ESOGÜ Silverbacks'i 35-0'lık sonuçla mağlup ederek bu sezonki dördüncü maçında üçüncü galibiyetini aldı. Sezonda verdiği mücadelelerde Karabük Steelers'ı da 36-6, Bolu Bears'ı 38-6 yenen Dumlupınar Titans, bu sonuçla farklı galibiyetlerine bir yenisini ekledi.

Maçtan sonra açıklamada bulunan Dumlupınar Titans Koçu Erdem Kaya, ''Maçtan 35-0 galip ayrılmanın gururunu yaşıyoruz. Takımımı bir kere daha verdikleri mücadeleden ve kazandıkları galibiyetten dolayı tebrik ediyorum. Bizi desteklemeye gelen tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyor ve rakibimize gelecek sezonda başarılar diliyoruz'' dedi.

Dumlupınar Titans'a olan ilginin sürekli arttığını ifade eden Erdem Kaya, ''Kazandığımız her başarı takımımıza olan ilgiyi daha da büyütüyor. Dumlupınar Titans'a katılımlar hâlen devam ediyor. Bu çabaya yeni sezonda da katkı sunmak isteyen öğrencilerimizi aramıza bekliyoruz. DPÜ öğrencileri gerek sosyal medya hesabımızdan ya da Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığımız üzerinden bize ulaşabilirler'' ifadelerini kullandı.

PROF. DR. KIZILTOPRAK'TAN TEBRİK MESAJI

Takımımızın elde ettiği başarıdan dolayı gurur duyduğunu ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, takımımızı kutladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

Korumalı futbol takımımız, Üniversitemizin adını başarılarla duyurmak için büyük mücadele verdi. Takım oyuncularımızın hepsine verdikleri mücadeleden ve kazandıkları zaferden ötürü tebrik ediyorum. Takımımıza gelecek sezonda başarılarının devamını diliyorum.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 03 Mayıs 2024, Cuma / 269 defa okundu.

Etiketler : dpü, kütahya, kütahya dumlupınar üniversitesi, dumlupınar titans,

Bu Kategorideki Diğer Haberler