DPÜ Emet MYO’da Lösev Farkındalık Semineri

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Emet Meslek Yüksekokulunda, Lösev Fayda Projesi kapsamında Tuğçe Yasak’ın konuşmacı olarak katıldığı LÖSEV Farkındalık Semineri gerçekleştirildi.

DPÜ Emet MYO'da Lösev Farkındalık Semineri düzenlendi.

Emet MYO Konferans Salonu'nda gerçekleşen etkinliğe müdür yardımcılarımız Öğr. Gör. Mehmet Kılıç ve Öğr. Gör. Nesrin Açıkgöz, akademik ve idari personelimiz ile çok sayıda öğrencimiz katıldı. 

Etkinliğin konuşmacısı olan LÖSEV Halkla İlişkiler Yönetmeni Tuğçe Yasak farkındalık çalışmaları kapsamında alternatif uygulamalar gerçekleştirdiklerini ifade ederek Lösemili Çocuklar Haftası, Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü, Dünya Gönüllüler Günü gibi çalışmaları gönüllüler ve bağışçıların destekleriyle gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Yasak, “LÖSEV Ailesi kocaman bir aile, hayatın içinden ve hepimizden bir parça içeren bu mücadelede, yaşayarak içselleştirebileceğimiz daha birçok güzel çalışmaya desteklerinizle imza atıyoruz. İlk andan itibaren kanserle mücadele eden hasta ve hasta yakınlarımızla yakın iletişimde kalarak moral ve motivasyon odağında aile ziyaretleri, eğlenceli etkinlikler, özel gün ve dönem programları yapıyoruz. Bunlarla birlikte, sağlığımız yerindeyken hayatın bize getirileri ne olabilirse sağlığımızı kazanma mücadelesinde de ailelerimize bunları sunmayı amaçlıyoruz" dedi.

Seminer toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 08 Aralık 2023, Cuma / 335 defa okundu.

Etiketler : dpü, kütahya, kütahya dumlupınar üniversitesi, dpü emet meslek yüksekokulu,

Bu Kategorideki Diğer Haberler