DPÜ Simav MYO’da Ekonomik Genel Durum Semineri
DPÜ Simav Meslek Yüksekokulunda Kocaeli Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Faik Çelik’in konuşmacı olarak katıldığı Ekonomik Genel Durum başlıklı bir seminer düzenlendi.
DPÜ Simav Meslek Yüksekokulunda Ekonomik Genel Durum başlıklı bir seminer düzenlendi.
Simav MYO Konferans Salonu'nda düzenlenen seminerde açılış konuşması Simav Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Prof. Dr. Alaattin Kaçal tarafından yapıldı. Ardından Prof. Dr. Faik Çelik’in Türkiye ve dünyadaki güncel ekonomik durum ve bankacılık sektöründeki gelişmeler üzerine yaptığı sunumuyla devam eden etkinlik, öğrencilerin sorularının cevaplanmasıyla tamamlandı.
Seminer bitiminde Simav Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Alaattin Kaçal, Prof. Dr. Faik Çelik’e teşekkür belgesi ve hediye takdim etti.