DPÜ Domaniç Hayme Ana MYO’da Mezuniyet Coşkusu

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Domaniç Meslek Yüksekokulunda 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi.

DPÜ Domaniç Meslek Yüksekokulunda 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni düzenlendi.

MYO Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen mezuniyet törenine Domaniç Kaymakamı Muhammed Enes İpek, Domaniç Belediye Başkan Vekili Şuayip Çakır, MYO Müdürümüz Öğr. Gör. Türkmen Kalkan, ilçe protokol üyeleri, akademisyenlerimiz, öğrencimiz ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından mezun öğrenciler adına konuşan okul birincisi Ayşe Nur Yılmaz, okulda geçen iki yılı ile mezuniyet duygularını dile getirdiği konuşmasında, başta aileleri olmak üzere mezuniyetlerinde emeği geçen herkese teşekkür etti. 

Mezuniyet töreninde konuşan MYO Müdürümüz Öğr. Gör. Türkmen Kalkan ve Kaymakam Muhammed Enes İpek öğrencilerimizi tebrik ederek başarılarının devamı dilediler ve kendilerini hayatta başarılı kılacak tavsiyelerde bulundular.

Konuşmaların ardından mezun olan öğrencilere başarı belgeleri Kaymakam İpek, Belediye Başkan Vekili Çakır, MYO Müdür yardımcılarımız ile bölüm başkanlarımız tarafından verildi. Mezuniyet belgelerinin verilmesinin ardından öğrenciler müzik eşliğinde kep fırlatarak mezuniyet coşkusunu yaşadılar.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 13 Haziran 2022, Pazartesi / 165 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi,

Bu Kategorideki Diğer Haberler