Uzaktan Eğitimde Canlı Ders Konulu Kitaba DPÜ’den Destek

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü akademisyenlerinden Dr. Öğr. Üyesi Durmuş Özdemir, Atatürk Üniversitesinin Uzaktan Öğretimde Canlı Ders Uygulama İlkeleri ve Örnekleri adlı kitabında bölüm yazarlığı üstlendi.

DPÜ Mühendislik Fakültesi öğretim üyesi Dr. Öğr. Üyesi Durmuş Özdemir, Uzaktan Öğretimde Canlı Ders Uygulama İlkeleri ve Örnekleri kitabında bölüm yazarı oldu.

YÖK Uzaktan Öğretim Politikaları Komisyonu üyesi Prof. Dr. Selçuk Karaman ile Atatürk Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Engin Kurşun editörlüğünde Atatürk Üniversitesi Yayınlarından çıkan Uzaktan Öğretimde Canlı Ders Uygulama İlkeleri ve Örnekleri başlıklı kitapta 'Canlı Derslerde Teknik Kontrol' başlıklı 4. bölümün yazarlığını üstlenen Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerimiz olan Dr. Öğr. Üyesi Özdemir, kitap ve yazarlığını yaptığı bölümle ilgili açıklamasında eserin uzaktan öğretim yolu ile ders yapan tüm öğretim elemanlarımızın derslerini işlerken yararlanabileceği faydalı bir kaynak olduğunu kaydetti.

Kitabın internet üzerinden erişime açık olduğunun bilgisini de veren Özdemir, dileyen herkesin Atatürk Üniversitesinin e-kitap sayfasından söz konusu kitaba ücretsiz erişeceğini bildirdi.

Uzaktan Öğretimde Canlı Ders Uygulama İlkeleri ve Örnekleri kitabına erişmek için tıklayınız.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 15 Kasım 2020, Pazar / 1113 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi, Uzaktan Eğitim,

Bu Kategorideki Diğer Haberler