DPÜ Ege Bölgesi Kariyer Fuarı’nda

Ege Bölgesi’ndeki üniversitelerin öğrencilerine yönelik olarak T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisinin himayelerinde gerçekleştirilen ve DPÜ’nün paydaşlarından biri olduğu Ege Bölgesi Kariyer Fuarı, İzmir’de gerçekleştirildi.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinin paydaşlarından biri olarak katkı sağladığı Ege Bölgesi Kariyer Fuarı, İzmir'de gerçekleştirildi.

T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi himayesinde, Dokuz Eylül Üniversitesinin ev sahipliğinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde düzenlenen etkinlik, Ege Bölgesi'nde bulunan Dokuz Eylül, Ege, İzmir Kâtip Çelebi, İzmir Demokrasi, İzmir Bakırçay, İzmir Ekonomi, Yaşar, Manisa Celal Bayar, Afyon Kocatepe, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri, Balıkesir, Aydın Adnan Menderes, Kütahya Dumlupınar, Muğla Sıtkı Koçman, Pamukkale ve Uşak Üniversitelerinin ve İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünün öğrencilerine yönelik olarak gerçekleştirildi.

Kütahya ilini temsilen 4 firmamızın etkinliğe yönlendirilmesini sağlayan Kariyer ve Mezun Merkezi Koordinatörlüğümüz (DPÜ-KAMER), 90 öğrencimizi etkinliğe Rektörlüğümüzce ücretsiz olarak sunulan araçlarla ulaştırmıştır. Bunun dışında etkinliğe kendi olanaklarıyla katılan öğrencilerimizle birlikte etkinliğe öğrenci sayısı 197 DPÜ öğrencisi katılmış oldu.

Atölye çalışmaları, mülakat simülasyonları, örnek olay çözümlemeleri, paneller ve firmalarla mülakatların yapıldığı etkinlik ulusal çapta bir ilgi gördü.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 20 Mart 2019, Çarşamba / 4629 defa okundu.

Etiketler : dpü, kütahya, dpü hisarcık meslek yüksekokulu,

Bu Kategorideki Diğer Haberler