I. Uluslararası Gümrük ve Ticaret Kongresi Düzenlenecek

Ticaret Bakanlığı ve Gümrük Ticaret Müfettişleri Derneğinin himayelerinde, düzenlenecek I. Uluslararası Gümrük ve Ticaret Kongresi’nde Rektörümüz Prof. Dr. Kazım Uysal onursal kurul üyesi, Tasarım Teknokent Genel Müdürümüz Prof. Dr. Ersan Öz ise kongre başkanı olacak.

Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal, Ticaret Bakanlığının himayelerinde düzenlenecek I. Uluslararası Gümrük ve Ticaret Kongresi'nde onursal kurul üyesi olacak.

Ticaret Bakanlığının Gümrük Ticaret Müfettişleri Derneği ile ortaklaşa düzenleyeceği ve 20-22 Mayıs tarihlerinde çevrim içi olarak gerçekleştirilecek kongrede Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal'a onursal kurul üyeliği, Kütahya Tasarım Teknokent Genel Müdürümüz Prof. Dr. Ersan Öz'e de kongre başkanlığı daveti gönderildi.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi ile birlikte Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Harran Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinin de destek verdiği kongrede küresel salgın sonrası yeni dünya ticareti tartışılacak.

Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinden katılımın gerçekleşeceği kongrede dış ticaret, gümrük, vergi, hukuk, finans gibi konularda tebliğler çevrim içi olarak kabul edilecek.  Katılımcılar kongreye ilişkin ayrıntıları www.gumrukticaretkongresi.org adresinden öğrenebilecek.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 19 Ocak 2021, Salı / 504 defa okundu.

Etiketler : DPU, Kütahya, dumlupinar üniversitesi,

Bu Kategorideki Diğer Haberler