Tavşanlı Meslek Yüksekokulu Çalışanlarımızdan Ersin Aslan Beşiktaş Kulübü Scout Ekibinde

Beşiktaş Özkaynak oyuncu izleme departman şefliği tarafından başlatılan “İzlenmeyen Çocuk Kalmasın Projesi“ kapsamında, Kütahya‘nın Tavşanlı İlçesi‘nden Tavşanlı MYO Çalışanımız Ersin Aslan, Kütahya’ya Beşiktaş adına futbolcu izleme yetkilisi olarak görevlendirildi.

Proje hakkında bilgi veren Ersin Aslan, ilk etapta ilimizde 2002, 2003, 2004 ve 2005 doğumlu çocukların izleneceğini belirtti. Ayrıca Arslan, futbolcu seçmeleri yapılacağını ve Kütahya’da diğer illerin de katılımı ile yapılacak olan turnuvada bu oyuncuların vitrine çıkacağını ifade ederken, burada beğenilen oyuncuların Beşiktaş alt yapısına kazandırılacağını söyledi.

Ersin Aslan diğer yaş gruplarında da seçme ve izleme faaliyetlerinin devam edeceğini vurguladı. Kendisine bir başka süper lig ekibinden de aynı teklifin geldiğini belirten Aslan, Beşiktaş scout ekibinde bulunmaktan mutlu olduğunu ve Kütahya’da bu projeyi üç antrenör ile birlikte yürüteceğini, belirtilen yaş gruplarındaki futbolcu adayı ve velilerin kendisi ile iletişime geçmelerini istedi.

Haberi Paylaş

Basın Yayın Halkla İlişkiler - 07 Ekim 2015, Çarşamba / 2492 defa okundu.

Etiketler : DPU, Tavşanlı Meslek Yüksekokulu ,

Bu Kategorideki Diğer Haberler